Ana Sayfa > GD Tenis Çekmeköy Tenis Kulübü - Çekmeköy Tenis Dersi

Geri  I  Ana Menü


GD TENİS ÇEKMEKÖY'de AÇILDI!

Çekmeköy'de Tenis Dersi

alabileceğiniz artık profesyonel bir akademi var.

2004 yılından bu yana  uluslararası ve ulusal olmak üzere birçok tenis organizasyonu ve tenis turnuvası gerçekleştiren GD Tennis Academy 13 yıllık tecrübesi ve  uzman kadrosuyla her detayın özenle oluşturulduğu Çekmeköy tesisinde Tenis Okulu, Tenis Altyapı , Senior Tenis , Spor Okulu ve tenis Özel Dersleri ile hizmet vermeye başlıyor…

Tenis Akademi 10,12,14,16 yaş kategorisi Performans Akademi sporcuları, altyapı ve 18 yaş üzeri Senior Akademi sporcularının tenis antrenmanı, kondisyon, mental tenis eğitimi, video analizli teknik antrenman, koordinasyon çalışmaları, taktik vb. çalışmalarla profesyonel müsabakalara en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor.

Çekmeköy Tenis Dersi

Ayrıca akademide  4- 15 yaş aralığındaki çocuklar için Tenis Spor Okulu, Tenis Kış Okulu ve Yaz okulu ile  yoğun bir programla tenis eğitimi vermeyi  ve eğlendirirken öğrenmelerini sağlamayı amaçlıyoruz..

Çekmeköy’deki Tenis Akademisinde ayrıca tenis özel dersleride verilmektedir. Çekmeköy'de Tenis Dersi alabileceğiniz artık profesyonel bir akademi var.

Çekmeköy Hamidiye Mahallesi Özgecan Aslan Parkı içinde bulunan tesiste 5 adet Tenis Kortunun yanı sıra , Kapalı Cİmnastik Salonu , Tens Fitness alanı , Cross Fit Salonu ve Botanik Cafe bulunmaktadır. Yaz ayında kurulacak havuz ile Yaz okulu çocuklarının Çekmeköydeki buluşma noktası olacaktır.

Çekmeköy Tenis Dersi ve GD Tennis Academy ile ilgili daha detaylı bilgi almak için;

info[at]gdtennis.com

TELEFON : +90 5333086812

 

 
         
Site Tasarımı Visual Arts New Media

Hakkımızda   -   Tenis Turnuvaları   -   Tenis Dersi   -   Tenis Oyuncuları   -   Tenis Resimleri   -   GD Ekibi   -   Tenis Kariyer   -   Tenis Yaz Okulu   -   GD için Görüşler   -   İletişim